زيباترين صدا ها را مي توان در نزديکي دريا شنيد. خوش به حال آنان که در نزديکي درياها زندگي ميکنند و مي توانند هر روز به کنار آن روند و صداي آن را از نزديک گوش دهند. صدايي که از دريا برميخيزد به خيلي شنيدني است و مي توان با آن لذت برد. صداي زيباي امواج آب که به صخره ها ميزنند يا بر روي ساحل شناور مي شوند. صداي دلنشين پرندگان دريايي. واقعا زيباست.

انواع صداهاي دريا

از نزديکي دريا صداهاي فراواني شنيده مي شوند که به نظر من خيليهاشون زيبا هستند. صداهايي که از دريا شنيده مي شوند را مي توان به صورت زير دسته بندي کرد. همچنين دانلود انواع صداي دريا را مي توان با کليک روي آن دانلود و گوش داد.

صداي امواج آب

وقتي کنار دريا يا روي قايق يا کشتي مي ايستيد يکي از غالب ترين صدا ها، صداي امواج آب هستند که به هم برخورد ميکنند و صدايي زيبا رو توليد ميکنند. امواج آب ممکنه به دليل وزش باد باشه که اونها رو بوجود مياره و باعث حرکت آب دريا ميشه. اگر دريا آروم باشه شايد تنها صدا وقتي است که آب روي شن هاي ساحل حرکت ميکند.

صداي مرغان دريايي

نزديکي دريا يک صداي خيلي آشنا براي همه شنيده ميشه و اون صدا مرغان دريايي هست که خيلي همون طور که گفتم آشناست. مرغان دريايي پرندگان بسيار زيبا و منحصر به فردي هستند و فکر کنم همون طور که از اسمشون معلومه بيشتر در کنار سواحل زندگي ميکنند. يکي از ماهرترين حيوانات در شکار ماهي هستند و تغذيشون رو از اونها تامين ميکنند. پرنده گوشت خوار!!!!

صداي بوق کشتي

فوق العاده ترين صداي که از نزديک بنادر دريايي شنيده ميشه صداي بوق کشتي ها هست که واقعا زيبا و بيادماندني هست. نميدونيد چقدر من اين صدا رو دوست دارم.

و صداهاي زياد ديگه که شما ميتونيد در بخش نظرات وارد کنيد.

صداي دريا

صداي ,دريا ,مي ,صدا ,ميکنند ,آب ,مي توان ,که از ,امواج آب ,مي شوند ,که به
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ
آخرین جستجو ها